12.05.2024 14:04
Новини: Посетете нашият Online магазин, където можете да видите продуктите които продаваме, както и да си ги поръчате през Интернет.

Windyweek - точни прогнози за вятъра Anemometers - Sunny eXtreme windsurf lessons

Уиндсърф, кайт, сноуборд, екстремни спортове

Страници: « 1 2   Най-долу
Печат
Автор Тема: Язовир Искър  (Прочетена 30239 пъти)
Юли
Администратор
******
Публикации: 5485


The idea is to die young as late as possible


« Отговор #15 -: 29.06.2013 16:28 »

Даваме кайт и уиндсърф оборудване под наем, даваме и уроци, но я. Искър никак не е подходящ за учене.
Online

Аз съм легенда :D

Sails: LoftSails PureLip 4.5, PureLip 5.4
Boards: Exocet U-Surf 76, Goya Proton 96
Kites: DaSilva Vibe 3.0, HB Legion 5.0, 6.0, 7.0, 9.0, 11.0
Wing: Quarto 105L, LoftSails 4.0, 5.0, 6.0
mkdimitrov
Полъх
*
Публикации: 93


« Отговор #16 -: 30.06.2013 07:44 »

 На Огняново се събираме порядъчна група от не много напреднали и често идват начинаещи. Почти всеки ден в който има ветрец там има някой. Често се случва някой да бъде отнесен на отсрещния бряг ,но той е близо и има кой да те прибере. Ако решиш да дойдеш пиши или направо идвай. Успех!
Online
Sunny
Администратор
******
Публикации: 6442



WWW
« Отговор #17 -: 02.07.2013 10:04 »

Здравейте,
има ли вариант в който си зимам под наем кайт и дъска под наем от съни магазина и някои да ми покаже първи стъпки в кайтсърфа на Искъра и как може да го организирам това ?
Благодаря предваритлено
Здравей  и добре дошъл във форума! Само уиндсърф оборудване даваме под наем в магазина. Мисля, че не е добра идея да се учиш по язовирите. Много е поривист вятъра. Най-добре да отидеш някъде на нашето море или другаде, където си има училище и инструктори.
Online

Windsurf: 3.7 Loft PureLip, 4.2 Loft PureLip, 4.7 Loft 4Wave, 5.7 Loft 4Wave | Exocet Usurf 76L, Exocet Cross 94L
Kites: Liquid Force P1 4.0, WoW 5.0, 6.0, 8.0, NV 10.5, Board Liquid Force Bliss 129cm
Skiper
Полъх
*
Публикации: 6


« Отговор #18 -: 02.07.2013 22:11 »

Разбирам, аз карам кайт с ландборд така че не съм съвсем бос и общо взето се научих на вяръра в Банкия който е ужасен. За момента нямам възможност да отида до морето но и това ще дойде (нямам търпение). Знаете ли от къде мога да взема кайт и дъска под наем или трябва да продължавам да събирам пари Smile Поздрави за страхотния форум може би не е точното място и развалям темата на колегата за това ако искате преместете или изтрийте мненията ми Smile Аз ще намеря правилното място Smile
Online
mihailt
Вятърничав
***
Публикации: 247



« Отговор #19 -: 16.09.2013 22:38 »

Здравейте. Да споделя впечатления от събота (14.09.2013), за Мечката. Юли, упътването е точно, намерих спота от раз. Само понятието лош път вече е поостаряло, то почти го няма пътя в началото, но поне ще е ориентир. Иначе, спота ми хареса. Мястото е много красиво, живописно / за гадост и на боклучарник на места/. Бяхме 10,15 сърфа, прогнозата не се сбъдна, вятъра беше далеч навътре, много поривист и сменящ посоката, въртеше се доста. Някои покараха, други ги отнесе на м...си. Затова съветвам начинаещи като мен, да бъдат внимателни и с придружител, за да е удоволствие , а не мъка. Има малки язовири около София идеални за каране и учене. Мястото е страхотно и за сърф и за излет, палатка. Пак ще отида, ама само ако духа. Поздрави и погледите към сряда, да духне.
Online

50г., 72кг., начинаещ
JP130l,Starboard carve111l,Tabou3s 97l
Simmer 5.6, Gaastra 6.7 с два камбера, Gaastra 3.7, 4.7, 4.2.
stillface
Полъх
*
Публикации: 9


« Отговор #20 -: 19.07.2020 10:38 »

По-подробна карта:

Online
Страници: « 1 2   Най-горе
Печат
Отиди в: