16.05.2024 09:43
Новини: За водните екстремни спортове, плуване и гмуркане предлагаме екипировка на фирмите:  Bare, Sooruz, Ascan, GUL, Aquasphere, Aqualung, Beuchat, World Industries, AirHead, Sooruz, DryPak и Spokey.

Windyweek - точни прогнози за вятъра Anemometers - Sunny eXtreme windsurf lessons

Уиндсърф, кайт, сноуборд, екстремни спортове

Страници: 1 2 »   Най-долу
Печат
Автор Тема: Някой може ли да каже за обстановката на капитан андреево утре пътуваме  (Прочетена 8824 пъти)
novaka
Полъх
*
Публикации: 9


« -: 01.09.2008 20:51 »

интересува ме как е преминаването на границата през капитан андреево,има ли колони и за колко време се минава. утре вечер пътувам да си правя сметката  Yeee ,имам място в колата ако има някой за острова да звънне 0887-564-275 ИВО.
Online
miro_nemiro
Полъх
*
Публикации: 63


IIIIIIIIIIIIIIIIIII-HAAAAAAAAAAAAAA....


« Отговор #1 -: 01.09.2008 21:10 »

интересува ме как е преминаването на границата през капитан андреево,има ли колони и за колко време се минава. утре вечер пътувам да си правя сметката  Yeee ,имам място в колата ако има някой за острова да звънне 0887-564-275 ИВО.
Чул ли си нещо за въвеждане на пътна такса от страна на Турция? Моля те да ми напишеш SMS от границата вярно ли е или не! 0888/ 809-559 Миро.  Аз малко се контузих иначе и аз щях да пътувам на 2-ри вечерта. Веднага щом се почувствам по-добре тръгвам! таксата била 22 евроцента на км. Дали е само за товарни автомобили или ни хваща и нас? hmmmm ...
Online

Адреналина е единственият накортик който  не  се  контролира  от  държавата!
lubo
Буревестник
******
Публикации: 894



« Отговор #2 -: 01.09.2008 23:58 »

Днес в новините казаха само а товарни,дано!!!!!!
Online

bords:Naish 75l, RRD 85l,Lorch 105l,AHD 130l.
sails: Lip Wave 4,2m2,NeilPride Alpha 4,7m2,Loft O2 5,3m2,,Loft Lip Wave 6,2m2,Loft O2 7,4m2
extremerider
Pro :)
*******
Публикации: 1102



« Отговор #3 -: 02.09.2008 07:54 »

Чул ли си нещо за въвеждане на пътна такса от страна на Турция? Моля те да ми напишеш SMS от границата вярно ли е или не! 0888/ 809-559 Миро.  Аз малко се контузих иначе и аз щях да пътувам на 2-ри вечерта. Веднага щом се почувствам по-добре тръгвам! таксата била 22 евроцента на км. Дали е само за товарни автомобили или ни хваща и нас? hmmmm ...

ще пратим смс веднага щом разберем OK --<
Online

~A-H-D Fast Forward 149l.~
~Starboard Formula 147l.~
~A-H-D G Ride 90l.~
~A-H-D Kauli Pro 75l.~
~Gaastra Nitro 5 11.0~
~Gaastra Nitro 5 9.3~
~Arrows Craze 6.0~
~Arrows Zest 4.7~
~Arrows Impact 4.0~ THE SERIOUS ONE
miro_nemiro
Полъх
*
Публикации: 63


IIIIIIIIIIIIIIIIIII-HAAAAAAAAAAAAAA....


« Отговор #4 -: 02.09.2008 21:12 »

Имаме отговор!  :D  ... не се отнася за леки коли!!!  (:-pp)
Online

Адреналина е единственият накортик който  не  се  контролира  от  държавата!
Sunny
Администратор
******
Публикации: 6442



WWW
« Отговор #5 -: 03.09.2008 09:11 »

Няма никакви такси за нас. Прибрахме се през Гърция и минахме границите много бързо - половин час най-много.
Online

Windsurf: 3.7 Loft PureLip, 4.2 Loft PureLip, 4.7 Loft 4Wave, 5.7 Loft 4Wave | Exocet Usurf 76L, Exocet Cross 94L
Kites: Liquid Force P1 4.0, WoW 5.0, 6.0, 8.0, NV 10.5, Board Liquid Force Bliss 129cm
sailergirl
Повей

Публикации: 4


« Отговор #6 -: 03.09.2008 11:03 »

Чул ли си нещо за въвеждане на пътна такса от страна на Турция? Моля те да ми напишеш SMS от границата вярно ли е или не! 0888/ 809-559 Миро.  Аз малко се контузих иначе и аз щях да пътувам на 2-ри вечерта. Веднага щом се почувствам по-добре тръгвам! таксата била 22 евроцента на км. Дали е само за товарни автомобили или ни хваща и нас? hmmmm ...
Миро, ти пооправи ли се от контузията?... Чудех се, защото си търся човек, с който да пътувам към острова в края на седмицата - петък или събота. Разбира се, ако има място.
телефонът ми е 0898400581 - Тони
Online
metro
Вятърничав
***
Публикации: 212


Ветроход :)


« Отговор #7 -: 03.09.2008 11:44 »

Таксите се отнасят за товарните автомобили единствено! Дон'т Спек Smile
Паника е обвзела хората а в новините и по интернет пише спекулативно "автомобили" а то се отнася конкретно за ТИР-ове Smile

Пътувайте спокойно  --< --<

На 1-ви през нощта минахме през Турция> Гърция > България без чакане. В посока Турция нямаше коли също. Пътя е хубав и се кара с добра средна скорост (по-добра от колкото в Турция) препоръчвам който патува да мине от там  --< --<

Дано нацелите вятър тръгващите успех  --< --<
Online

Tabou Twister 100l
Tabou Da Curve 73l

Gaastra - Echo 5.2, Manic 4.7, Manic 4.0
Tabou Manta 100l
Gaastra - Savage 6.7
Sunny
Администратор
******
Публикации: 6442



WWW
« Отговор #8 -: 03.09.2008 13:56 »

Искам да кажа, че си изкарахме страхотно - никакви проблеми за нищо. Но още с влизането в БГ ме спря полиция, че съм карала с 66км/ч. при разрешени 50. Стояха тоно след табелата на селото и аз съм сигурна, че намалих, защото влизам в село, ама не мога точно на табелата да съм с 50. Много се ядосах, както и да е, пуснаха ме, иначе щяхме да се бием. полиция имаше на адски много места. Не мога да разбера как в другите страни има камери и щрак, айде викат те после със снимка и скорост. А тук като огладнеят или си похарчат парите от морето и плъзват през 20-30-км. Адйе тъкмо вче влизаме в София и спират Юли за превищена скорост точно на караулката на влизане в софия. Е как ще превишиш скоростта точно там. Пише 80  -той на мали на 80. Пише 60 - намали на 60. Ама не, бил карал с 81км/ч. А юли беше заковал на 60. Големи разправии станаха, ама като разбраха, че няма да пробият ни пуснаха. Та да ви кажа в голям стрес живеем тук в БГ. Отвсякъде си нещо крив, все нещо не си направил както трябва wall wall wall
Online

Windsurf: 3.7 Loft PureLip, 4.2 Loft PureLip, 4.7 Loft 4Wave, 5.7 Loft 4Wave | Exocet Usurf 76L, Exocet Cross 94L
Kites: Liquid Force P1 4.0, WoW 5.0, 6.0, 8.0, NV 10.5, Board Liquid Force Bliss 129cm
miro_nemiro
Полъх
*
Публикации: 63


IIIIIIIIIIIIIIIIIII-HAAAAAAAAAAAAAA....


« Отговор #9 -: 03.09.2008 15:31 »

Таксите се отнасят за товарните автомобили единствено! Дон'т Спек Smile
Паника е обвзела хората а в новините и по интернет пише спекулативно "автомобили" а то се отнася конкретно за ТИР-ове Smile

Пътувайте спокойно  --< --<

На 1-ви през нощта минахме през Турция> Гърция > България без чакане. В посока Турция нямаше коли също. Пътя е хубав и се кара с добра средна скорост (по-добра от колкото в Турция) препоръчвам който патува да мине от там  --< --<

Дано нацелите вятър тръгващите успех  --< --<
Много те моля да ми обясниш с подробности как точно да мина по този маршрут? тръгвам утре вечер, а никога не съм минавал през Гърция. Кои са градовете които трябва да следвам и кое ГКПП-то с Гърция?после в Гърция накъде да карам? Кое е ГКПП-то с ТР...  Ще съм ти благодарен!!!  \0//  И мноооого задължен... с няколко Шуменски например! "хората с-бира..."
Online

Адреналина е единственият накортик който  не  се  контролира  от  държавата!
Mod_One
eXtreme iNside
********
Публикации: 1681



WWW
« Отговор #10 -: 03.09.2008 15:55 »

На Свиленград свиваш за византийско и караш все надолу до Ипсала - не може да сбъркаш. На практика и двата пътя и от турска и от гръцка страна вървят почти успоредно на юг, по долината на Марица (която е границата). От Ипсала излизаш право на Кешан - от там го знаеш. Виж приложените карти:


* road.jpg (204.47 KB, 509x787 - видяно 442 пъти.)

* road_1.jpg (247.87 KB, 455x782 - видяно 430 пъти.)
Online

               \\\ | ///
               \\ - -  //
               ( @ @ )
 -------o00o-(_)-o00o-------
F..k the Cola, F..k the pizza, All we need is Slivovitza
Mod_One
eXtreme iNside
********
Публикации: 1681



WWW
« Отговор #11 -: 03.09.2008 16:05 »

А ето и как да стигнеш на граничния пункт с Гърция през Свиленград: (влизаш в града, свиваш на дясно и все едно малко се връщаш обратно):





* Greece.jpg (251.07 KB, 852x600 - видяно 432 пъти.)
Online

               \\\ | ///
               \\ - -  //
               ( @ @ )
 -------o00o-(_)-o00o-------
F..k the Cola, F..k the pizza, All we need is Slivovitza
The Bear
Отнесен от вихъра
****
Публикации: 432


Цецо от Враца


WWW
« Отговор #12 -: 03.09.2008 16:32 »

Искам да кажа, че си изкарахме страхотно - никакви проблеми за нищо. Но още с влизането в БГ ме спря полиция, че съм карала с 66км/ч. при разрешени 50. Стояха тоно след табелата на селото и аз съм сигурна, че намалих, защото влизам в село, ама не мога точно на табелата да съм с 50. Много се ядосах, както и да е, пуснаха ме, иначе щяхме да се бием. полиция имаше на адски много места. Не мога да разбера как в другите страни има камери и щрак, айде викат те после със снимка и скорост. А тук като огладнеят или си похарчат парите от морето и плъзват през 20-30-км. Адйе тъкмо вче влизаме в София и спират Юли за превищена скорост точно на караулката на влизане в софия. Е как ще превишиш скоростта точно там. Пише 80  -той на мали на 80. Пише 60 - намали на 60. Ама не, бил карал с 81км/ч. А юли беше заковал на 60. Големи разправии станаха, ама като разбраха, че няма да пробият ни пуснаха. Та да ви кажа в голям стрес живеем тук в БГ. Отвсякъде си нещо крив, все нещо не си направил както трябва wall wall wall

Абе вие не сте съгрешили и сте брали ядове, ама на мен онзи ден на връщане от Дъбник ми се размина (ако не броим 40-те лева). Излизам по нагорнището от Луковит и има един дълъг ляв завой най-отгоре и аз с Пасата с големия момент dance съм се набрал вече доволно, отървавайки се от всякакви автобуси и други "тапи" по баира, и хоп... виждам ги аз веднага щом излязох от завоя на около 300м по-надолу, и веднага на 60 отидох и си мислех че ще мина, ама като ги наближих, чичо поицай лееееко запристъпва и ми показа къде да спра, и... Добре все пак че се заоплаквах та се измъкнах, че иначе 200лв и отнемане на свидетелството за незнам си колко месеца...  wall  wall wall
Online

92кг, 186см, Global Wave 98l _ Icon 145l _ Combat 4.2 _ Lip Wave 5.2 _ Pilot 6.0 _ Glide 7.5 _ GTX 9.0 (доволно изпробвано)
ivorpetkov
Вятърничав
***
Публикации: 294


« Отговор #13 -: 03.09.2008 16:46 »

Малко отклонихме, но да се включа.

Има ли вероятност да са ме снимали някъде в GR с превишена (гледам едни камерки около Кавала ) и не са ме спрели до излизането от страната да ми честитят по-късно някак си?
Online

Sails:     5.3 Loft O2
            6.0 Gaastra Matrix
            4.2 Loft Lip Wave
Board:   Tabou Rocket 115 l
Weight: 73 kg
miro_nemiro
Полъх
*
Публикации: 63


IIIIIIIIIIIIIIIIIII-HAAAAAAAAAAAAAA....


« Отговор #14 -: 03.09.2008 18:28 »

 \0// \0// \0// ... хиляди благодарности, Захо! доколкото разбирам пътят е по- добър, а може ли да се поддържа по-висока средна скорост? тоест как е с полицията и камерите? Има ли някакви уловки? От 12 години не съм шофирал в Гърция и предполагам нещата са се променили... иначе преди се караше - кой с колкото може  Yes
Online

Адреналина е единственият накортик който  не  се  контролира  от  държавата!
Страници: 1 2 »   Най-горе
Печат
Отиди в: