16.05.2024 16:09
Новини: Sunny eXtreme е официалният вносител за България на кайт оборудване DaSilva, HB SurfKite, Peter Lynn (PLKB).

Windyweek - точни прогнози за вятъра Anemometers - Sunny eXtreme windsurf lessons

Уиндсърф, кайт, сноуборд, екстремни спортове

Страници: 1   Най-долу
Печат
Автор Тема: Случка от Гьокчеада  (Прочетена 8382 пъти)
Павката
Полъх
*
Публикации: 5


« -: 03.09.2008 10:48 »

Това лято, при поредното си ходене на острова, се бяхме настанали с приятелката ми (Мария) на къмпинга на Шен. Знам че тук доста хора ще кажат "какво правите на тоя идиот на къмпинга", ама тя историята е точно за това. Та времето си е супер, караме вече четири дена, и всичко е ок. Само че тоя следобед, Шен ефенди решил да удари няколко чашки повече, и тръгнал да раздава ред в къмпинга. Момченцата от персонала хвърчат на всички посоки и изпълняват задачи в казармен стил. Ама за шефа това се окозва недостатъчно и решава да строи и гостите в две редици. Та както си нося аз рига от водата към палатките, идва шефа и вика да съм си оставел рига от другата страна на чадърите на плажа. Обяснявам аз учтиво на "чист турски", че не мога да си захвърля новия Loft (Съни, айде после ще се разберем за рекламата) насред плажа и на слънце, а оня се цупи и прави и физиономии. Както и да е, замъкнах материала, а оня след малко ме вика, сочи ми идно от сините кошчета за боклук, показва ми че било пълно с боклук от нас, и ми разправя, че трябвало да си носим боклука чак в големите контейнери извън къмпинга. То това е всъщност и каквото ние правим и в това кошче няма грам боклук от нас, ама оня бучи.  И мене, понеже бе беше напекло слънцето повечко тоя ден, ми писна, взех си парите, платих каквото имаше до момента, и му викам не един от англоговорящите от персонала, че ми е писнало и се местим на Пусула. После двамата с Мария демонстративно си вдигаме палатката и я понясяме през целия къмпинг в посока Пусула. След малко се връщам аз за останалия багаж, вземам един риг и го понасям. В тоя момент Шен, явно вече доста газиран, тръгва след мен и почва откровенно да ме псува (айде поне толкава турски знам). Казвам за "ок" мир да има и продължавам, и в тоя момент оня се нахвърля отгоре ми със шамари и ми рита рига. Дотърчаха някакви от персонала, опитаха се да замажат нещата, оня бучи и продължава да се нахвърля. Няма какво да обяснявам какво ми костваше да запазя спокойствие, ама както знаем в Турция проблеми с полицията и властта по-добре да си нямаш, и викам айде трай си. Отиваме ние в съседния къмпинг, разпънали сме вече, и гледам пристига Шен по пътя. Хвана едно момиче дето поназнайва английски и почва да нарежда, да сме си тръгвали веднага от острова, щели страшни неща да ни се случели и т.н. Та да не ви досаждам повече, с две думи да кажа да си правите сметка като ходите при тоя кретен, че може да ви развалят кефа. Ние, при все явните недостатъци на тоя къмпинг, сме ходили все там заради това, че е близо до морето и с хубава гледка, ама в някои случаи компромиси с простотията не трябва да се правят.
Online
metro
Вятърничав
***
Публикации: 212


Ветроход :)


« Отговор #1 -: 03.09.2008 12:00 »

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
 Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored Censored
 :#@: :#@: :#@: :#@: :#@: :#@: :#@: :#@:

Павка евалата, че си запазил спокойствие! Малко хора биха издържали да им се хвърлят на инвентара Шеновци и да не реагират грубо...все пак това е унижение а той е едно малко човече та чак на човек да му стане жал да го срита по т*пките за да замлъкне и да се укроти пияндето му с пиянде! Жалко, че има турци с подобно отношение на острова иначе на мен ми е направило силно впечатление колко добре се отнасят към българите и винаги с усмивка и услужливост. Няма да забравя случката това лято спуках картер по един път (черен с много завои и баири) след "Mavi Su Resort" и как помолих двама турци с един пикап да ме дръпнат поне до Mavi Su колкото да обясня от къде да ме съберат приятели и накрая едвам насила им дадох в ръцете 20 лири а те не искаха и се дърпаха. усмихваха и Йок проблем аркадаш а ме теглиха поне 7км по стръмни баири с завои...

Не съм бил при Шен никога но съм чувал все не хубави неща...след този разказ..не бих стъпил там и насила Smile

нямам думи...  :#@: :#@: :#@:

Online

Tabou Twister 100l
Tabou Da Curve 73l

Gaastra - Echo 5.2, Manic 4.7, Manic 4.0
Tabou Manta 100l
Gaastra - Savage 6.7
marino
Буревестник
******
Публикации: 805



« Отговор #2 -: 03.09.2008 13:25 »

При Шен съм бил само един път и то защото веднага го разбрах що за човек е.Но имам друга случка с него,която е също толкова фрапираща.Преди две години мисля,че беше отидохме в началото на май и Пусула още не работеше,но понеже винаги отсядам там си разпънах караваната,останалите палатките и кой каквото имаше.По едно време дойде джандарма и започна разправия,че не може да къмпираме там защото Пусула не работела.В това време дойде и Шен заедно с Коко и започнаха да се правят на преводачи.Оказа се ,че точно Шен ги е извикал,а нас ни накараха да си снимаме паспортите и да оставим копие на джандармата.В крайна сметка стана така,че си останахме на Пусула,но платихме на Шен все едно сме били при него. Hmm
Online

РЕМОНТ НА УИНДСЪРФ И КАЙТ ОБОРУДВАНЕ. адрес:София,Кокаляне,ул.Александър Генков №8 , тел:0888200617
ivorpetkov
Вятърничав
***
Публикации: 294


« Отговор #3 -: 03.09.2008 13:33 »

Очевидно и сред турците има хора всякакви, досега си мислех, че повечето са готини.
А за пияч за пръв път чувам.
Online

Sails:     5.3 Loft O2
            6.0 Gaastra Matrix
            4.2 Loft Lip Wave
Board:   Tabou Rocket 115 l
Weight: 73 kg
Sunny
Администратор
******
Публикации: 6442



WWW
« Отговор #4 -: 03.09.2008 13:49 »

Павка, направоти е заминала хубавата почивка, представям си какво сте преживели с Мария wall wall wall Много ти благодаря, че си писал за тези неща, за да предпазиш хората които евентуално мислят да ходят там.
Online

Windsurf: 3.7 Loft PureLip, 4.2 Loft PureLip, 4.7 Loft 4Wave, 5.7 Loft 4Wave | Exocet Usurf 76L, Exocet Cross 94L
Kites: Liquid Force P1 4.0, WoW 5.0, 6.0, 8.0, NV 10.5, Board Liquid Force Bliss 129cm
Павката
Полъх
*
Публикации: 5


« Отговор #5 -: 03.09.2008 14:22 »

При Шен съм бил само един път и то защото веднага го разбрах що за човек е.Но имам друга случка с него,която е също толкова фрапираща.Преди две години мисля,че беше отидохме в началото на май и Пусула още не работеше,но понеже винаги отсядам там си разпънах караваната,останалите палатките и кой каквото имаше.По едно време дойде джандарма и започна разправия,че не може да къмпираме там защото Пусула не работела.В това време дойде и Шен заедно с Коко и започнаха да се правят на преводачи.Оказа се ,че точно Шен ги е извикал,а нас ни накараха да си снимаме паспортите и да оставим копие на джандармата.В крайна сметка стана така,че си останахме на Пусула,но платихме на Шен все едно сме били при него. Hmm

Ами аз от това се опасявах, че е връзкар някакъв, най-вероятно и с жандармите, иначе бих му теглил един отрезвителен курс.
Online
chill
Windmaster
*****
Публикации: 512



« Отговор #6 -: 03.09.2008 14:57 »

Очевидно и сред турците има хора всякакви, досега си мислех, че повечето са готини.
Той Шен е кюрд, доколкото знам.
Online

Sails:  Severne Convert 2016 7.5
        Ezzy Wave SE 5.8
        Ezzy Wave SE 4.7
Boards: Starboard Kombat 106L
        Starboard Kode 123L

---
Pain is weakness leaving the body
lubo
Буревестник
******
Публикации: 894



« Отговор #7 -: 03.09.2008 18:28 »

Идиоти има навсякаде,дишайте дълбоко Drinks
Online

bords:Naish 75l, RRD 85l,Lorch 105l,AHD 130l.
sails: Lip Wave 4,2m2,NeilPride Alpha 4,7m2,Loft O2 5,3m2,,Loft Lip Wave 6,2m2,Loft O2 7,4m2
Юли
Администратор
******
Публикации: 5485


The idea is to die young as late as possible


« Отговор #8 -: 03.09.2008 18:50 »

Досега правеше проблеми само на турците като се напие, явно нещата търпят "положителни" промени  angry
Online

Аз съм легенда :D

Sails: LoftSails PureLip 4.5, PureLip 5.4
Boards: Exocet U-Surf 76, Goya Proton 96
Kites: DaSilva Vibe 3.0, HB Legion 5.0, 6.0, 7.0, 9.0, 11.0
Wing: Quarto 105L, LoftSails 4.0, 5.0, 6.0
The Bear
Отнесен от вихъра
****
Публикации: 432


Цецо от Враца


WWW
« Отговор #9 -: 03.09.2008 20:33 »

Оф, не си е работа... Предполагам сещаш се пък в България какви тъпанари има... Мен така един ми развали почивката преди 2-3 седмици на Созопол. Омазали цялата кола с яйца, трошили отгоре, даже на две места чукнали ламарините с нещо пластмасово навътре много леко. Остави, ми оня после ми излиза с явното намерение да ме бие, при все че с нищо не го провокирам, излита се на 2-3 пъти ама не смее да посегне, накрая и с една тесла излезе и зеи срещу мене нахъсан, насред улицата, ебати идиота, психар някъв... И всичко знаете ли защо?!?! ----> Че съм му бил спрял пред къщата така че не можело да си влезе във вратата, а то можеше. Говорим за Созопол - стария град. И аз по принцип изключително рядко се бия с хора и търпя доста, но опасното е че ако го почна ще вземе да му стане нещо да си имам после разправии, и въобще полиция да викам... в неговия град... ВРАЧАНИНА да вика полиция срещу местния... Още повече че ме беше страх че ще вземе да клъцне колата с тая тесла да се чудя после да си съсипя хептем почивката, и скапаняците му д**ба! Ни е да го почнеш, нито нищо. Накрая аз си поизмих стъклата така както си бях спрял още сигурно около 10ина мин ги мих оня явно това го вбеси ненормално и излезе накрая пак и озверя и аз няма накъде влязох и тръгвам назад маневрирам назад а оня отпред взема пясък, пепел и камъчета от земята и хвърля по колата. Просто.... Аз му бях измислил наказание да чисти после 2 седмици, но по разни причини не го направих, а бях набавил и материал (отработено масло), но аз не забравям, живот и здраве пак ще мина през Созопол, дори само заради това...

Та така... :-O-:
Online

92кг, 186см, Global Wave 98l _ Icon 145l _ Combat 4.2 _ Lip Wave 5.2 _ Pilot 6.0 _ Glide 7.5 _ GTX 9.0 (доволно изпробвано)
SHMIT
Буревестник
******
Публикации: 852



WWW
« Отговор #10 -: 03.09.2008 21:18 »

Нищо не би могло да ме спре да го смачкам тъпия цървул. Просто няма такава сила. Как си се сдържал не знам. А после, няма смисъл да му отмъщаваш. Късно е вече, защото няма да знае от къде му е дошло. Трябвало е да го предизвикаш да посегне пръв и после да му блъскаш тъпата глава в асвалта .Полицията няма какво да каже. Това си е самозащита :D
За Шен хората отдавна са си го казали кратко и ясно  ШЕН-МОШЕН :#@:
Online

Robby Naish
Вятърничав
***
Публикации: 249



« Отговор #11 -: 11.09.2008 01:21 »

Алкохола не прощава Censored :#@: angry. Защо не се оплака в общината, там за разлика от България съвсем не си полплюват.
Online

The Best Of The Best
Страници: 1   Най-горе
Печат
Отиди в: