09.05.2024 22:30
Новини: За водните екстремни спортове, плуване и гмуркане предлагаме екипировка на фирмите:  Bare, Sooruz, Ascan, GUL, Aquasphere, Aqualung, Beuchat, World Industries, AirHead, Sooruz, DryPak и Spokey.

Windyweek - точни прогнози за вятъра Anemometers - Sunny eXtreme windsurf lessons

Уиндсърф, кайт, сноуборд, екстремни спортове

Страници: « 1 2 3 4   Най-долу
Печат
Автор Тема: Правила за избор на ски обувки.  (Прочетена 40974 пъти)
Valio76
Windmaster
*****
Публикации: 522

Някой живеят, за да карат, аз карам, за да живея!


« Отговор #45 -: 01.03.2012 18:14 »

Аз от както тази година за първи път карах на Боровец вече не ми се кара на Ком единствената причина заради която още карам там е ,че ми е близо на 44км от Монтана а Боровец ми е на 210 моето мнение е сравнено Ком с Боровец за ски е все едно да сравняваш язовир Огоста или който и да е язовир в България с Острова за каране на уиндсърф.
Online

180sm. 85kg.Starbord Fytyra 67/Starboard iSonic 72sm. Carbon Reflecs, iSonic85sm Karbon Reflex. / CHALLENGER AERO+ 8.4 /SEVERNE Overdrive_R7-7.8 /SEVERNE MACH 2 -7.0 MACH4-5.0 /Rossignol HERO ELIITE ST TI R22 167sm/
Valio76
Windmaster
*****
Публикации: 522

Някой живеят, за да карат, аз карам, за да живея!


« Отговор #46 -: 01.03.2012 19:27 »

Добре е да си вземете обувки желателно нови от хигиенна гледна точка второ обувката се напасва по кракът за 5-10 карания. Ските като начало може да  взимате под наем ,за да разберете каква дължина ви трябва трябва да опитвате ръзлични дължини ски и модели лошото на ски гардероба на Ком е ,че моделите са стари и повечето не са карвинг. Също така на Ком няма оръдия за изкуствен сняг и повечето сезони се кара максимум два месеца само този като гледам колко сняг има ако не задуха някой южняг може  да изкара до края на март. Аз ще ходя тази и другата седмица да карам на Ком на 10 март мисля да закривам зимния сезон и да слагам на Вектрата летните гуми и да почна  точене на финките Smile Като гледам тази зима за разлика от предишните имам най много карания на ски 14 дни средно карам 7-10 дни. Сърф 40-50 дни от както имам формулата иначе 20-25 дни преди максимум карах на Огоста.
Online

180sm. 85kg.Starbord Fytyra 67/Starboard iSonic 72sm. Carbon Reflecs, iSonic85sm Karbon Reflex. / CHALLENGER AERO+ 8.4 /SEVERNE Overdrive_R7-7.8 /SEVERNE MACH 2 -7.0 MACH4-5.0 /Rossignol HERO ELIITE ST TI R22 167sm/
Страници: « 1 2 3 4   Най-горе
Печат
Отиди в: