21.09.2024 13:00
Новини: Посетете нашият Online магазин, където можете да видите продуктите които продаваме, както и да си ги поръчате през Интернет.

Windyweek - точни прогнози за вятъра Anemometers - Sunny eXtreme windsurf lessons

Уиндсърф, кайт, сноуборд, екстремни спортове

Страници: « 1 2   Най-долу
Печат
Автор Тема: Ставрос, Гърция  (Прочетена 27654 пъти)
delnegro
Полъх
*
Публикации: 24


« Отговор #15 -: 17.04.2014 12:49 »

Марино ,дано не съм дотегнал,ще те помоля за още два въпроса Smile
1.С каравана къде може да се паркира,и има ли вода да се вземе от някъде...до гергьовден трябва да съм енерго независим  Smile
2.Това от снимките които са пуснати ,вълни като на искъра ли са или лек чоп ...например при 7-10м/с?
Online
marino
Буревестник
******
Публикации: 805



« Отговор #16 -: 17.04.2014 16:50 »

Не,не си ми дотегнал.Най добре ще е в къмпинг Аспровалта,но той мисля сега не работи.Аз бих ти препоръчал да се паркираш  на южния изход на Ставрос.Ще ти го обясня по следния начин:Ако се движиш по стария път между Волви и Аспровалта/не по магистралата/,има един сфетофар с отбивка към Ставрос.Минаваш през целия Ставрос и на изхода има нещо като парк точно на плажа.Там можеш да се паркираш.Там мисля,че има и тоалетни и вода но не съм сигурен.Ако там няма вода,като тръгнеш към Волви минаваш светофара на Рентина и след това има две кръстовищ.Веднага след второто от дясно има чешма.Аз там се зареждам.Освен това мястото до брега на Волви някога е било къмпинг.Другото място за къмпиране на изхода на Аспровалта в посока Кавала след къмпинг Аспровалта.Там има доста места но си далеч от цивилизацията.И разбира се на самия спот на Волви.Но като гледам прогнозата едва ли ще става за каране.Но успех все пак.Ще постна  две снимки на Ставрос и чешмата.А и един клип от Волви от преди няколко години да се ориентираш за чопа. 
https://www.youtube.com/watch?v=MiTdusTuN4o  Аз съм първия райдър с 7,0кв.,а втория е Ицо с 7+кв/не знам точно/.Вятъра е 12м/с.


* 123.jpg (51.6 KB, 820x535 - видяно 644 пъти.)

* 1234.jpg (71.3 KB, 820x535 - видяно 643 пъти.)
Online

РЕМОНТ НА УИНДСЪРФ И КАЙТ ОБОРУДВАНЕ. адрес:София,Кокаляне,ул.Александър Генков №8 , тел:0888200617
delnegro
Полъх
*
Публикации: 24


« Отговор #17 -: 20.04.2014 11:34 »

Мерси ,сега трябва и 3-4 градуса да се качат темп. :Sunny:
Online
Страници: « 1 2   Най-горе
Печат
Отиди в: