21.09.2024 12:35
Новини: За водните екстремни спортове, плуване и гмуркане предлагаме екипировка на фирмите:  Bare, Sooruz, Ascan, GUL, Aquasphere, Aqualung, Beuchat, World Industries, AirHead, Sooruz, DryPak и Spokey.

Windyweek - точни прогнози за вятъра Anemometers - Sunny eXtreme windsurf lessons

Уиндсърф, кайт, сноуборд, екстремни спортове

Страници: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Най-долу
Печат
Автор Тема: Vassiliki, Lefkada - Гърция  (Прочетена 154935 пъти)
dany.killmister
Духовит
**
Публикации: 113



« Отговор #90 -: 04.07.2013 11:52 »

Какви са таксите по магистралата до Лефкада?
Online

Boards: Starboard futura 131    Sails; Severne convert 7.5 Aerotech glide 6.5
windprayer
Вятърничав
***
Публикации: 271


www.vpsnowboards.com


WWW
« Отговор #91 -: 04.07.2013 11:59 »

Точно 10 евро в посока - тук се включва и тунела преди острова  Yeee
Online
Vladzen
Полъх
*
Публикации: 5



« Отговор #92 -: 04.07.2013 12:36 »

Здравейте, да попитам две неща, някои знае ли как е средата на юли, вятър? и препълнено ли е с туристи? Благодарим предварително Wink
Online

Boards: Naish Grand Prix 135, Starboard Futura 111
Sails: Gaastra Pilot 4.5, Gaastra IQ 4.5, Gaastra Poison 5.4, Gaastra Cross 6.4, Challenger Sails Gun 7.5
Юли
Администратор
******
Публикации: 5492


The idea is to die young as late as possible


« Отговор #93 -: 04.07.2013 19:48 »

Чак препълнено не е, има свободни места в хотелите. Термиката работи от началото на април до края на септември. Колко точно, защо духа, защо не духа.... божа работа Smile
Online

Аз съм легенда :D

Sails: LoftSails PureLip 4.2, 4.5, Oxygen 6.3
Boards: Exocet U-Surf 76, Goya Proton 96
Kites: DaSilva Vibe 3.0, HB Legion 5.0, 6.0, 7.0, 9.0
Wing: KT 105L, KT 3.0, 4.0, 5.0, LoftSails 6.0
Venelin
Pro :)
*******
Публикации: 1097



WWW
« Отговор #94 -: 05.07.2013 12:32 »

Здравейте, да попитам две неща, някои знае ли как е средата на юли, вятър? и препълнено ли е с туристи? Благодарим предварително Wink
Миналата седмица направих резервации за първите дни на август. Всичко на първа линия е безнадеждно заето. :-O-: Вероятно положението за последните дни на юли е сходно. Ако нямате резервации, препоръчвам да проучиш въпроса веднага.

Преди две години пак ходихме в пика на сезона. Имаше доста хора, но беше хубаво. Когато раздуха следобед, заливът се изпълва с ветрила - уиндсърфове и катамарани. Изглежда стряскащо, но щом влезеш да караш, няма проблем.

Виж, ако планирте да ходите по "девствените" плажове от картичките Агиофили и Порто Кацики, към обяд става жестока гмеж и е гадно.   
Online

"Do or do not. There is no try."

Board: Fanatic Shark 145 l.
Sails:   8.4 Loft O2, 6.5 BiC Cruiser, 5.2 Loft 360Free
Skills:  Freeride
Temper: Very friendly but aggressively unpleasant when annoyed
Vladzen
Полъх
*
Публикации: 5



« Отговор #95 -: 09.07.2013 21:45 »

Благодаря на Юли и Венелин за препоръките Smile, все пак по скоро ще го оставим трипа за есента, ще гледаме прогнози и се надяваме и тогава да раздухва
Online

Boards: Naish Grand Prix 135, Starboard Futura 111
Sails: Gaastra Pilot 4.5, Gaastra IQ 4.5, Gaastra Poison 5.4, Gaastra Cross 6.4, Challenger Sails Gun 7.5
vmrivanov
Вятърничав
***
Публикации: 260



« Отговор #96 -: 19.07.2013 21:49 »

Абе някой да е там случайно и по специално да е близко до къмпинга.Опитвам се да се свържа,ни на имейл,ни факс, а телефоните постоянно заети.Искам да видя дали имат места за от 29 юли до 2 август,ако имат да направя резервация.Ако някой е там може ли да се отбие да ги пита моля  Drinks
Online

Windsurf gear: Fanatic Falcon 111l ,Fanatic Newwave 74l
Simmer style icon 4.7, Gaastra Remedy 6.0
Kitesurf gear: RRD Religion 7, RRD Religion 9, RRD Vision 12
natchobg
Полъх
*
Публикации: 8


« Отговор #97 -: 21.07.2013 21:43 »

Здравейте,

Планирам двуседмична почивка на Василики - целта е първи стъпки в сърфа. Досега кракът ми не е стъпвал на острова и нямам представа как стои въпроса със сърф училищата. Интернет не ми помага особенно - при търсене в мрежата изскачат Club Vass, Ocean Elements и почти нищо друго. Доколкото разбирам, въпросните клубове се занимават предимно с ол инклузив англичани, съответно и цените са обезкуражаващи...Та имам няколко въпроса към запознатите с Василики:

1. Дали на место ще мога да намеря читаво сърф училище
2. Препоръки, телефони...
3. Цени ориентировъчни
4. Някакви англо или немско / руско езични форуми с информация относно Василики, фокус на сърф училищата (освен boards.mpora.com)
5. За началото на септември какъв неопрен? 3/4 или цял?

Предварително благодаря,
Начо
 

Благодаря за отзивите    
Online
Юли
Администратор
******
Публикации: 5492


The idea is to die young as late as possible


« Отговор #98 -: 22.07.2013 01:15 »

Добре дошъл във форума natchobg hi
Цените на час са около 40е в зависимост от кое училище и дали е само оборудване или и учител, стига до 65е/ч. За две има сериозна отстъпка, но въпреки това сумата е близка до това да си купиш твое.
Club Vass и Ocean Elements са основните там, има още три, но цените им са сходни. Не е важно училището, а на кой ще попаднеш. Читав или не, от него зависи колко ще напреднеш.
Неопрен едва ли ще ти трябва, но понякога има силни течения и водата става студена за няколко дни. Къс неопрен в краен случай ще ти свърши работа.

В магазина също даваме оборудване под наем, цени и условия можеш да видиш тук: http://sunnyx3m.com/eshop/content/7-windsurf-rent

Успех!
Online

Аз съм легенда :D

Sails: LoftSails PureLip 4.2, 4.5, Oxygen 6.3
Boards: Exocet U-Surf 76, Goya Proton 96
Kites: DaSilva Vibe 3.0, HB Legion 5.0, 6.0, 7.0, 9.0
Wing: KT 105L, KT 3.0, 4.0, 5.0, LoftSails 6.0
natchobg
Полъх
*
Публикации: 8


« Отговор #99 -: 22.07.2013 10:52 »

Юли,

Благодаря за отговора.
И моето инфо е за подобни цени на уроци и ренталско оборудване. Неприятно, но факт - Лефкада изглежда не е от ефтините дестинации за сърф обучение. Аз все пак ще изпратя запитване за цени на курсовете там - като получа офертите, ще ги споделя тук във форума, може да има и други, на които ще е полезно.

Предложението ти за оборудване под наем е чудесна идея - тъкмо ще имам повече стимул да съм максимално на вода. Освен това виждам, че на доста места се предлага съхранение на оборудването на самия спот. Остава и да видя как ще наместя 2 колела и сърф комплект на покрива на колата. При всички положения ще се отбия тези дни през магазина.

Поздрави,
Начо   
Online
gioco
Полъх
*
Публикации: 41



« Отговор #100 -: 16.08.2013 00:22 »

Някой може ли да ми даде информация за цените за наем на оборудване (без уроците, само материала)? В интернет не намерих инфо а и от темата по-горе не ми стана съвсем ясно каква е цената. Ще бъда там за седмица и се колебая дали да си разнасям моето от германия през бг до лефкада и после наобратно през италия до германия, или просто да рентна там. Прагът ми е горе долу 300 евро, за да не мъкна моето. Благодаря предварително.
Online

Tabou Speedster 108l F2 XTC 91l
Simmer Vision 4.5 NS Natural 5.0 Simmer Crossover 5.7 Severne NCX 7.5
dany.killmister
Духовит
**
Публикации: 113



« Отговор #101 -: 16.08.2013 09:51 »

30 евро на час.
Online

Boards: Starboard futura 131    Sails; Severne convert 7.5 Aerotech glide 6.5
vmrivanov
Вятърничав
***
Публикации: 260



« Отговор #102 -: 17.08.2013 08:44 »

Направих си резервация на къмпинга на Василики,което беше най-трудната реезервация в живота ми Smile .Още преди месец се опитах да се свържа с тях чрез телефоните дето са на предишната страница,но и двата даваха заето, или че няма такъв телефон.Пратих имейл , факс...нищо, после почнаха да дават свободно,ноникой не вдигаше.После ми казаха да се обадя седмица преварително,защото незнаели какви места ще има свободни ?  hmmmm ? ,обадих се пак много трудно седмица предварително,казаха ми че три дена предварително.Обадих се три дена предварително,казаха ми да се обадя в четири.Обадих се в четири,никой не вдигна до шест.В шест ми казаха да се обадя на другия ден.На другия ден ми казаха пак да се обадя в четири.Обадих се в четири и най-накрая ми направиха резервация....да умреш от смях Smile)))
Online

Windsurf gear: Fanatic Falcon 111l ,Fanatic Newwave 74l
Simmer style icon 4.7, Gaastra Remedy 6.0
Kitesurf gear: RRD Religion 7, RRD Religion 9, RRD Vision 12
delnegro
Полъх
*
Публикации: 24


« Отговор #103 -: 17.08.2013 11:02 »

хаха,колега аз в последният момент се отказах да ходя на къмпинга с караваната...дано да е било за добро.Мисля на място да търся нещо по хотелите...дано и за това да не ударя на камък!
Online
Sunny
Администратор
******
Публикации: 6442



WWW
« Отговор #104 -: 19.08.2013 12:21 »

Еееееегати резервацията хахаха, как си имал нерви не знам Wink
Online

Windsurf: 3.7 Loft PureLip, 4.2 Loft PureLip, 4.7 Loft 4Wave, 5.7 Loft 4Wave | Exocet Usurf 76L, Exocet Cross 94L
Kites: Liquid Force P1 4.0, WoW 5.0, 6.0, 8.0, NV 10.5, Board Liquid Force Bliss 129cm
Страници: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Най-горе
Печат
Отиди в: